Krem z mleka wielbłąda to ukojenie dla suchej skóry

skóra

Mocno przesuszona skóra jest uciążliwym problemem, który lubi pojawiać się zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach. Wpływa nie tylko na gorszy wygląd cery i ciała, lecz także powoduje wrażenie nieprzyjemnego napięcia, a w skrajnych wypadkach może doprowadzić nawet do pękania tkanek. Możesz temu zaradzić, sięgając po odpowiednie specyfiki – a krem z mlekiem wielbłąda z pewnością jest jednym z najlepszych wyborów!

Intensywne nawilżenie i odżywienie zmęczonej skóry

Jeśli zastanawiasz się, czy Egy Seven to dobry wybór dla Ciebie, warto najpierw poznać jego składniki aktywne. Naturalne mleko wielbłąda ma w sobie wiele substancji odżywczych, dzięki którym przynosi suchej skórze uprawnione ukojenie. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim:

  • wysokie stężenie naturalnych kwasów AHA, które pomogą delikatnie złuszczyć martwy naskórek bez dodatkowych podrażnień,
  • bogactwo ochronnych protein, które wzmacniają i regenerują tkanki,
  • intensywnie nawilżająca lanolina,
  • antyoksydacyjna witamina D.

Takie połączenie sprawia, że już po pierwszej aplikacji kremu odczujesz ulgę i widoczną poprawę kondycji skóry – nawet jeśli jest mocno przesuszona i podrażniona.

Egy Seven – wielofunkcyjność i uniwersalność

Wśród zalet kosmetyku na bazie mleka wielbłąda są również takie, które z pewnością przekonają do niego miłośników kosmetycznego pragmatyzmu. Można go stosować zarówno do skóry twarzy, jak i całego ciała. Dzięki poręcznemu opakowaniu krem możesz mieć zawsze przy sobie i sięgać w niego zawsze, gdy potrzebna Ci jest hojna dawka nawilżenia. Przyniesie ukojenie podrażnionej mrozem skórze zimą i zadba o nią latem, kiedy jest narażona na intensywne promienie słońca.

Krem z mlekiem wielbłąda powstaje na bazie naturalnych składników – nie znajdziesz w nim zbędnych dodatków ani sztucznych zapachów. Dzięki temu doskonale sprawdza się nawet u osób, które mają wyjątkowo wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień skórę. Egy Seven to kosmetyk, który może być stosowany przez osoby w każdym wieku – należycie zadba nawet o delikatne, dziecięce tkanki.